Home Zarządzanie Przedsięwzięciem Budowlanym

ZARZĄDZANIE PRZEDSIĘBIORSTWEM BUDOWLANYM

UWAGA: ostatnie wolne miejsca na kurs „Zarządzanie przedsiębiorstwem budowlanym"

Obecnie przedsiębiorstwa budowlane zmagają się z różnymi problemami w tym także finansowymi,  co nierzadko prowadzi do upadłości początkowo dobrze zapowiadającej się działalności. Jak sprawnie zarządzać przedsiębiorstwem budowlanym w okresie dynamicznego rozwoju czy kryzysu, jak dostosować się do zmiennych warunków otoczenia, jak badać i analizować rynek budowlany, jak zarządzać relacjami partnerskimi przedsiębiorstwa budowlanego  z innymi podmiotami rynku,  jak dobrze przygotować ofertę przetargową wraz z kosztorysem i pozyskać kontrakt na realizacje przedsięwzięcia budowlanego - to pytania na które powinien znać odpowiedź właściciel i manager przedsiębiorstwa budowlanego. Informacje w tym zakresie są także cenne dla osób pracujących w przedsiębiorstwach budowlanych na różnych stanowiskach. Kurs będzie pomocny w poszukiwaniu odpowiedzi na te pytania oraz wiele innych poprzez dostarczenie niezbędnej wiedzy  zarówno teoretycznej jak i praktycznej w tym zakresie.

W toku realizowanego kursu, szczególny nacisk kładziony będzie na praktyczne rozwiązywanie potencjalnych problemów przedsiębiorstw budowlanych na podstawie analizowanych przypadków z praktyki zawodowej, którą przekażą eksperci „okiem praktyka”.

Termin szkolenia: 3 czerwca 2017 - 9 lipca 2017

Termin zgłoszenia:

wypełnioną kartę zgłoszenia należy przesłać do 25.05.2017r.

na oba adresy:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

oraz  pocztą tradycyjną na adres:

dr hab. inż. Elżbieta Radziszewska-Zielina, prof. PK

Zakład Technologii i Organizacji Budownictwa
Instytut Zarządzania w Budownictwie i Transporcie
Politechnika Krakowska
ul. Warszawska 24
31-155 Kraków

Więcej.....